::Voľné miesta::

Rezervácie na telefónnych číslach:

+421 904 288 803
+421 35 6582 761

Pri rezervácii izby od soboty do soboty dostanete jednu noc pre všetkých zadarmo.

::Cesta autom::

Odkiaľ

napíšte Vašu adresu, napríklad:

Cieľ cesty

Chata Sovička
č. 331, 94147 Radava

Zobraziť cieľ na maps.google.com

Chata Sovička - ubytovanie pri Podhájskej


dom_1.jpgPonúkame prenájom izieb rodinného domu v Radave, dedinke vzdialenej 2,5 km od vychýreného termálneho kúpaliska Podhájska pri Nových Zámkoch.

izba_hore4.jpgNa rozdiel od ubytovacích zariadeni v centre Podhájskej, Radava ponúka neporovnateľne viacej pokoja a termálny areál je ľahko dostupný pravidelnými autobusovými, či vlakovými spojeniami alebo 30-minútovou pešou prechádzkou medzi vinohradmi.

kupelna_hore1.jpg

Prenajímame štyri kompletne zariadené 4-lôžkové apartmány (každý má samostatnú kúpelňu, WC, TV, podlahové kúrenie, 2 apartmány majú spoločnú vybavenú kuchynku s chladničkou a mikrovlnkou) a dve 4-lôžkové kompletne zariadené izby (zrenovovaná kúpelňa so sprchovacím kútom, WC, vybavená kuchyňa, chladnička, mikrovlnka, TV).

Stravovanie je individuálne (možnosť zakúpenia stravy v blízkych potravinách - cca.100 metrov).

Parkovanie vozidiel je možné priamo vo dvore. Ubytovanie je ideálne pre rodinnú rekreáciu v priebehu celého roka.

Pre návštevníkov je k dispozícii internetové pripojenie (O2 EDGE), v letnej sezóne zdarma. Na požiadanie pri rezervácii.

Vašich domácich miláčikov si môžete odložiť vo zvieracom hoteli Dog Paradise v blízkej obci Andovce (25km), ceny sú 4€ až 5€ na deň. Ďalšie zvieracie hotely nájdete na tejto stránke http://zvierata.adresarfiriem.sk/zvieracie-hotely/.

Hľadáte iné ubytovanie? Využite portál: Ubytovanie na Slovensku. Ak chcete ísť na Oravu, ponúkame Vám Ubytovanie na Orave, ak chcete ostať predsa len na juhu slovenska vyberte si z ponuky kúpeľných miest s geotermálnou vodou: Ubytovanie Podhájska Ubytovanie Štúrovo Ubytovanie Veľký Meder Ubytovanie v Podhájskej

Zdieľať túto stránku Zdieľaj stránku emailom Zdieľaj na Facebooku Zdieľaj cez Google Buzz Zdieľaj na Yahoo Buzz Zdieľaj na Myspace
Zemne a vykopove prace
designed and created by ::sova:: (c)2002

::Language/Jazyk::

Slovensky Polski Hungary Deutsch Cesky

::Počasie::

Predpoveď počasia

::Cesta vlakom::

Odkiaľ
Kam
Dátum
Čas
odchod príchod
http://cp.atlas.sk/